Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 lipca 2024 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś XIV Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. 13 lipca w sobotę o godz. 7.30 z Dąbrowy Białostockiej wyruszy piesza pielgrzymka do Lipska na Odpust ku czci bł. Marianny Biernackiej. Zgłoszenia w zakrystii zarówno w Dąbrowie jak i w Różanymstoku. Powrót we własnym zakresie.

3. W sobotę 13 lipca zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godzinie 10.30, Msza Święta o godzinie 12.00.

4. W sobotę 13 lipca obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej wieczornej.

5. Dziękujemy za pomoc w porządkowaniu stodoły. Została wyniesiona i posegregowana pokaźna ilość drewna tartacznego. Za tę pomoc dziękujemy szczególnie: Januszowi Franciszkiewiczowi, Tadeuszowi Miłoszowi, Janowi Czaplickiemu, Januszowi Sepko i Henriemu Fisherowi.